nakliye pdf arti ev destek1 ceptelefonu kullanici takvim ayar gulenyuz mouse kalp menu tamir kampanya destek2 foto ok bilgi video duyuru konum yildiz sepet bina sozlesme ampul kurumsal para yorum anlasma iletisim monitor alinti whatsapp saat liste klasor zar elmas deney telefon dunya istatistik gazete sunum urun bilim cuzdan soru canta
İvedik Organize Sanayi Bölgesi Merkez Sanayi Sitesi 1329 Cadde No:21 Yenimahalle/ANKARA
0312 395 32 33

Hakkımızda

ASFERAH ZEMİN ÇÖZÜMLERİ 1977 yılında kurulmuş inşaat sektöründe beton zemin üzeri uygulamalarda faaliyet gösteren makine ve sarfiyat üretimi gerçekleştiren bir uygulayıcı mühendislik firmasıdır. Firmamız bünyesinde çalışan tecrübeli elemanlarımızla yapılan uygulamalar her zaman gurur kaynağımız olmuştur.

Anahtar teslimi olarak sunduğumuz başlıca hizmetlerimiz şunlardır;

  • Beton Zemin Parlatma
  • Beton Zemin Kazıma ve Silme
  • Beton Zemin Bakımı
  • Beton Zemin Renklendirmesi
  • Epoksi uygulaması
  • Mermer Silimi

 Bu hizmetlerin yanı sıra eski ve yıpranmış zeminlerinizin  yeni gibi onarımlarını sağlayarak, ilk günkü parlaklıklarına kavuşturabiliriz.

Kısa  zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı işler başarmanın gururu ile Yıllık 500.000 m2 uygulama hedefimiz ve sektördeki yenilikçi yaklaşımlarımızla farklılık oluşturacağımıza inanıyoruz. Kazancımızın tamamını arge ve gelişim faaliyetlerimize harcayarak sektörümüzün parlayan yıldızı olmaya geliyoruz.

%100 Yerli sermaye ve yerli üretim olan VSR 820, VSR 650, VSR 500, VSR 400 ve VSR 225 makinalarımızı sektöre kazandırmış bulunmaktayız. Hızlı yedek parça temini ve teknik servis desteği sağlıyoruz. Garanti süresinde onaramadığımız makinanızın yerine Yedek makina  verme garantisi sağlıyoruz.

Tamamen kendi  üretimimiz olan, 16-36-60-120-220-400-800-1500 grid reçineli parlatma petlerimiz ile yüksek parlatma kalitesi ve uygun fiyat garantisi sunuyoruz.  Daha 60 Grid’teyken  ışığın yere düştüğünü görebilirsiniz.

Biz tüm projeleriniz ve talepleriniz için buradayız ve hazırız…